loader image

Graphic1

WEB

Zaujmite svojich zákazníkov aj v online svete modernou web stránkou.

WordPress

WordPress je jeden z najpoužívanejších redakčných systémov vo svete. Ponúka veľa možností ako vytvoriť dobre fungujúci, moderný a kvalitný web. Výhodou je aj jednoduchá administrácia s ktorou sa naučíte pracovať aj vy.

Elementor

Každý web by mal byť postavený na pevných základoch. Tou správnou základnou doskou je určite Elementor. V poslednej dobe sa Elementor teší veľkému úspechu u množstva použivateľov. Postupne sa z neho stala jednotka vo svojej kategórii.

WooCommerce

WooCommerce je to správne riešenie na vytvorenie internetového obchodu. Ponúka veľkú základňu použivateľov a veľké množstvo doplnkov ako napríklad rôzne platobné brány a podobne. Spravovanie produktov je jednoduché a zároveň prehľadné.

Zadanie

Prejdem si vaše zadanie, pripravím cenovú ponuku a približný časový odhad dokončenia vašej webstránky.

Cenová ponuka

Support

Odovzdaním webstránky to nekončí. Som tu pre vás aj po ňom. Rád vám pomôžem, poradím a prípadne aj dodatočne upravím niečo na webe.

Cenová ponuka

Spravovanie

Ak potrebujete niekoho kto sa vám bude o web pravideľne starať, aktualizovať ho a nahadzovať obsah, som tu pre vás.

Cenová ponuka

Prečo WordPress?

Či už potrebujete jednoduchý web na pridávanie článkov alebo internetový obchod či dokonca sociálnu sieť, WordPress ponúka riešenie na všetko. Okrem toho je pridávanie obsahu jednoduché a rýchle takže sa do toho dostanete rýchlo. Mať vlastný web nebolo nikdy ľahšie.