loader image

Graphic1

Nemáte čas na váš web?

Máte už rozbehnutú webstránku na systéme WordPress ale nemáte čas sa o ňu starať? Prípadne sa v tom nevyznáte? Nevadí. Zbavím vás týchto problémov. Postarám sa o vašu webstránku a vy sa tak môžte kľudne venovať tomu čo vám ide. Zakladom je aby ste mali prístup do administrácie webstránky a prístup na webhosting. Prístup na webhosting bude dôležitý v prípade že nastanú na webstránke problémy ktoré sa nebudu dať vyriešiť priamo v administrácií webstránky.

Spravovanie webstránky je spoplatnené mesačným poplatkom ktorý bude dohodnutý vopred. V prípade že sa budú robiť iné zmeny na webstránke ktoré nie sú zarátané do mesačného poplatku, môže byť účtovaný extra poplatok.

Ako vám môžem pomôcť?
Samotný systém WordPress sa stále vylepšuje a to znamená že raz za čas príde aktualizácia. Je dôležité mať systém aktualizovaný aby bol v plnej kondícií. Pozor, niekedy sa môže stať že niekde nastane chyba a po aktualizácií web nebude fungovať. Aj toto vyriešim za vás.

Ďalej, wordpress web obsahuje tému (vzhľad) a rôzne pluginy (funkcie). Aj téma a pluginy sa často aktualizujú na nové verzie. Ďaľším dôležitým faktorom je aby bola téma alebo plugin kompatibilná s verziou systému.

Nepáči sa vám už vzhľad vašej webstránky?
Ak je to pri téme ktorú používate možné, upravím vzhľad podľa vašich požiadaviek, samozrejme podľa možností témy. Prípadne vám pomôžem vybrať novú a web oživiť.

Máte internetový obchod na ktorý potrebujete občas nahodiť nové produkty, prípadne tie staré upraviť alebo potrebujete niečo len nastaviť?

Veľmi rád vám pomôžem s vašou webstránkou. Ak máte akékoľvek otázky, kľudne ma kontaktujte.