loader image

Graphic1

Robím to čo ma baví, baví ma to čo robím.

Preto budem veľmi rád ak mi dáte možnosť vytvoriť lákavé grafické návrhy aj pre vás. Spokojný zákazník je to, čo ma posúva stále dopredu. V dnešnej dobe je grafika veľmi dôležitá. Už prvý pohľad na logo, reklamu, produkt či iný druh grafických návrhov vie zákazníka prilákať alebo naopak, odlákať. Zvoľte si možnosť na prilákanie nových zákazníkov a kontaktujte ma. Vytvorím vám grafické návrhy podľa vašich predstáv.

Všetko pre vaše podnikanie.

Naming.

Každá značka musí maťaj chytľavé meno ktoré si ľudia rýchlo zapamätajú. Meno ktoré samozrejme nikto nepoužíva, niečo originálne. Ďaľším dôležitým faktorom je voľná doména a použiteľnosť v grafických návrhoch. Nič vás nenapadá? Pomôžem vám.

Logo.

Logo by malo byť hlavne ľahko a rýchlo zapamätateľné a malo by odrážať zameranie firmy. Jednoduché a zároveň moderné logo ktoré bude použiteľné ako pre online grafické návrhy tak aj pre tlač. Predstavte si že by ste potrebovali vaše logo vyrezať, napríklad vytvoriť nálepky. Ak by bolo logo veľmi prekombinované, s orezaním by bol problém.

Identita.

Názov a logo už máme? Je čas sa posunúť na celú identitu. Jednotný štýl je veľmi dôležitý. Mali by sa v ňom niesť vizitky, hlavičkové papiere, letáky, billboardy a všetky ostatné firemné materiály. Tak pomôžete zákazníkovi aby vás rýchlejšie rozpoznal.

Logo

3x návrh loga
Logo manuál (+100€)

od 80€

Logo + Firemná identita

3x návrh loga + firemná identita + dizajn manuál

od 220€

Logo + Identita +Web

3x návrh loga + firemná identita + dizajn manuál + web

od 500€

Print.

Chcete zaujať kvalitným tlačeným vizuálom? Rád vám pripravím kreatívny grafický vizuál pripravený pocestovať rovno do tlače. Či už ide o katalóg, jedálny lístok, brožúru, vizitku, billboard, plagát, pozvánku alebo čokoľvek iné.

Dizajn.

Moderný dizajn ktorý upúta vašich aktuýlnych aj potencionálnych zákazníkov je v dnešnej dobe dôležitý. Grafický dizajn je všade kde sa pozriete. Či už billboardy v uliciach, produkty v obchodoch ale dokonca aj reklamy v televízií. Každý chce upútať. Preto neváhajte a investujte do dizajnu aj vy.

Online.

Potrebujete na vašu web stránku kvalitný vizuál ktorým posilníte svoje podnikanie? Potrebujete vytvoriť bannery vďaka ktorým budú potencionálni zákazníci vedieť čo ponúkate? Alebo potrebujete inú grafiku pre vaše podnikanie v online svete?