loader image

Graphic1

Ako prebieha spolupráca?

Zaujíma vás ako vlastne prebieha spolupráca medzi mnou a zákazníkom? Posnažím sa vám to v skratke vysvetliť. Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne. Snažím sa pochopiť čo presne chce, aké má o návrhoch predstavy a čo od toho očakáva. Spokojný klient je to najdôležitejšie.

Na začiatku dám vyplniť zákazníkovi formulár vďaka ktorému dostanem odpovede na najhlavnejšie otázky. Nemusím ho tak s nimi otravovať neskôr. Následne vypracujem cenovú ponuku a odošlem ju zákazníkovi. Ak je všetko v poriadku, môžeme začať.

Ešte pred tým bude však pri zákazke ktorá má vyššiu hodnotu potrebné uhradiť zálohu. Výška zálohy záleží od typu zákazky a od celkovej ceny. Záloha slúži hlavne ako ochrana.

Každej zákazke sa venujem niekoľno dní, týždňov alebo mesiacov. Záleží od náročnosti. Aj keď ma to baví, nemôžem to robiť zadarmo. Môže sa stať že zákazník prestane komunikovať alebo odmietne zaplatiť za služby. Záloha potom aspoň z časti pokryje všetok strávený čas nad zákazkou.

Potom začnem už pracovať. Vyhotovím prvé návrhy a odošlem zákazníkovi. Ak ide napríklad o logo, vyberie si jeden z troch návrhov ktorý budeme ďalej upravovať. Prípadne, ak sa bude zákazníkovi páčiť z každého návrhu niečo, môžme to skúsiť spojiť. Všetky úpravy sa snažím odkomunikovať so zákazníkom, prípadne mu navrhnúť nejaké zmeny.

Keď sú všetky návrhy hotové a zákazník ich odsúhlasí, vyhotovím faktúru a po jej uhradení odošlem zákazníkovi všetky súbory.